..Pak odešel..

8. prosince 2011 v 9:45
Ahoj lidi..
Dnes vám tu napíšu příběh (který se mi doopravdy stal) který je nějakou dobu už starý.. Moc ráda na něj nevzpomínám :'(
Pojmenovala jsem ho

..Na konec odešel..

Už do školky jsem s NÍM chodila. Pak šel i se mnou do školy...

Líbil se nejen mě, ale i jedné holce.. Nechci říkat nikoho konkrétně, takže ON se bude jmenovat třeba Miky, a ONA se bude jmenovat třeba Kee, ok? Jo, a ještě tu mám jednu mojí opravdu dobrou kámošku (máme spolu blog tady ) , té budeme říkat Bee..

Takže Mike se moc líbil mě a Kee. Bee mi ho pomáhala získat, protože Kee byla hodná, a řekla, ať si ho nechám. Tak jsme se pokoušely všelijakými zbůsoby ho získat. Nakonec se podařilo, že když jsme byli venku s družinou (bylo to asi ve 4. tř.), tak ho honili, a pak mě, když jsem zdrhla.

Vím, že to zatím zní dobře, ale počkejte si.. Pak nás teda měli, a on se mě měl zeptat. Zeptal se, ale hned druhý den po tom jsme se chovali úplně normálně..

O rok později přišel 2. kluk (říkejme mu See), a ten s Mikem byl nejlepší kámoš.. Pak jsme ve třídě byli všichni po skupinkách, a v tu dobu jsme byly s Bee rozhádané. Pak k nám See přišel, a řekl: "Mike ti vkazuje: K-Č-Y" a kámoška, co seděla vedle mě: "Kočky?" a následoval výtlem (se si vy myslíte jako, že by to mělo být?) Ale pak ještě přiblížil: "Neeeee.. Ještě jednou: K-P-K-Y," pořád jsme pořádně nevěděly.. Tak nám to nakonec řekl, jak to má být: "Ne.. Posílá ti po mě KOPAČKY" Tak šok :'( .. Ale já jsem mu to tak chtěla říct.. Ale osobně..

No jako, je asi srab, že to nedokáže říct sám mě do očí, ne? Ale později jsem se dozvěděla, že Mike to nechtěl, ale že See to řekl neví proč.. Ale prostě Mike to tak nechtěl.. Takhle to skoro zkončilo.. Pak byl konec roku, ale asi půl roku před koncem roku jsme se dověděli, že Mike jde na gympl.. Byla jsem smutná, ale i zárověň ráda, protože jsem byla naštvaná..


Jo, a ještě jsem si vzpoměla, že mám ještě jeden smutný příběh.. Je se mnou a See.. Jestli ho chcete slyšet (vidět :p) Tak mi to napište, ok?

No tak pa, já už pujdu, a ještě budu smutnit, i když je to hodně dlouho.. Mě je to ale hrozně líto, i to, že odešel.. Nevím, jestli víte, jak se cítím.. Pište, co o tom víte, ok? tak paTady ještě přidávám písničku:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama